Aktualności

Bezbolesne leczenie kanałowe

14-07-2011

Bezbolesne leczenie kanałowe

Implanty zamiast zębów własnych

09-06-2011

Implant to element wykonany z tytanu, metalu biokompatybilnego z ludzką tkanką, w kształcie przypominającym coś pośredniego pomiędzy naturalnym korzeniem zęba, a śrubą...

Dentysta kontra ból głowy

05-05-2011

Niestety ból głowy dotyczy większości z nas. Gdy jest krótkotrwały najczęściej zażywamy lek przeciwbólowy, gdy nie daje nam spokoju przez dłuższy czas - udajemy się do neurologa.

Naukowcy obalają stomatologiczne mity

07-04-2011

Szczotkowanie, używanie nici dentystycznej, dwie wizyty u dentysty w ciągu roku to podstawa w dbaniu o higienę jamy ustnej. Jednak istnieje o wiele więcej zdrowotnych korzyści płynących z dbałości o perłową biel naszego uśmiechu - informuje EurekAlert.

Jak się odżywiać, aby zęby dziecka były zdrowe?

01-02-2011

Rozwój i mineralizacja zębów rozpoczyna się już bardzo wcześnie, bo od 4 tygodnia życia płodowego. Wszystkie niedobory żywieniowe w okresie ciąży, karmienia i wczesnego dzieciństwa mogą negatywnie odbić się na zdrowiu zębów dziecka w jego dalszym życiu.

Chodzisz na basen? Uważaj na zęby!

05-01-2011

Termin „zęby pływaka” dotarł do nas ze Stanów Zjednoczonych. Dotyczy osób spędzających wiele czasu na basenie. Miłośnicy kąpieli narażeni są na powstawanie większej ilości kamienia nazębnego i odbarwień na powierzchni zębów.

  1 | 2 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Zapisz się na newsletter

Podaj swój adres e-mail


 

Współpraca

KUPIĘ/ SPRZEDAM Sprzęt dentystyczny

Baza ofert pracy

Najnowsze oferty pracy:

© Dnimiast.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone.