Opis platformy

Funkcje platformy

1 Automatyczny generator stron www i wspólny adres Dnimiast.pl po wykupieniu dostępu do e-usługi klient sam generuje treści strony poprzez dostępne funkcjonalności- platforma zaoferuje wiele wariantów przykładowych szablonów stron do wyboru.

2. Aplikacja harmonogram – umożliwi zarzadzanie wizytami i ich harmonogramem. Dentysta zdefiniuje w jakich godzinach jego gabinet jest czynny, a system automatycznie dopasuje harmonogram.

3. Aplikacja przypominacz- automatyczne wysyłanie emaila z przypomnieniem o wizycie dla klienta końcowego np. 1 dzień przed zaplanowaną wizytą lub w czasie zdefiniowanym przez Klienta samodzielnie podczas rezerwacji wizyty.

4. Wizyty kontrolne- aplikacja automatycznie wyśle email z przypomnieniem pacjentowi o konieczności wizyty kontrolnej – na podstawie upływu czasu od ostatniej wizyt

E- usługa generowania stron internetowych obejmuje kilka pakietów:

PODSTAWOWY (200 ZL)- każdy ma możliwość dodania swojej prostej wizytówki. Po założeniu konta użytkownik dodaje swoje ogłoszenie, które trafia do wspólnego katalogu bazy danych.


STANDARD (400 zł)- pakiet pozwalający na stworzenie prostej strony www z bazy szablonów graficznych. Pakiet pozwala na dodawanie ofert z ogłoszeniami. Prosty system CMS do zarządzania informacjami na serwisie.


COMPLEX (700 ZŁ)- pakiet najbardziej rozbudowany, posiadający wszystkie dostępne funkcjonalności oferowane przez portal. Opcje: tworzenie strony www z pełnej bazy szablonów, funkcja rozbudowanego CMS pozwalająca na rozbudowana edycję strony www i zarządzania na niej treściami, opcja mechanizmu rezerwacji wizyt, przypominanie o wizytach za pomocą sms. Za dodatkowa opłatą system umożliwi automatyczne zaprojektowanie dedykowanej szaty graficznej i dowolny jej układ.


Wizytówka (100 zł)- usługa dająca możliwość wprowadzenia danych kontaktowych do bazy oraz wgrania logo.
 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Zapisz się na newsletter

Podaj swój adres e-mail


 

KUPIĘ/ SPRZEDAM Sprzęt dentystyczny

Współpraca

Baza ofert pracy

Najnowsze oferty pracy:

© Dnimiast.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone.